Haber Detayı
12 Şubat 2019 - Salı 11:02 Bu haber 5711 kez okundu
 
NUSRET, MARAL'IN ŞARKISIYLA OYNADI
Ünlü Türk kasap, şef ve lokantacı. Et pişirme ve tuzlama şekli nedeniyle Salt Bae adıyla anılmaya başlanan ve fenomen olan Nusret, Bingöllü Sanatçı Maral'ın 'mıdıgo me le' Şarkısıyla oynadığı oyun yaklaşık 3 saatte 3 milyon kez izlendi.
YAŞAM Haberi
NUSRET,  MARAL'IN ŞARKISIYLA OYNADI

Tuz serpme (saltbae) hareketiyle dünyada üne kavuşan Erzurumlu Nusret Gökçe'nin New York'taki lokantasında dört arkadaşıyla birlikte çektiği halay, sosyal medyada kısa sürede binlerce beğeni topladı.

BİNGÖLLÜ SANATÇININ ŞARKISYLA HALAY ÇEKTİ

Nusret Gökçe, Instagram hesabından New York'taki Nusr-Et Steakhouse'da arkadaşlarıyla birlikte oyun havası eşliğinde çektiği halayı paylaştı. Nusret Gökçe'nin paylaştığı video, Bingöllü Sanatçı Maral'ın 'mıdıgo me le' Şarkısıydı ve yaklaşık 3 saatte 3 milyon kez izlendi. Milyonlarca izlenilen videoya, Dünyaca ünlü futbolcu Franck ribery’de yorum yazdı.

Nusret'ın halaydaki performansına takipçileri övgü dolu yorumlarda bulundu. Beş çocuklu bir ailenin ikinci çocuğu olarak dünyaya gelen Nusret Gökçe, yaşadığı zorlukları şu sözlerle anlatmıştı;

"1994-1995 yaş 13, ilkokuldan mezun olduktan sonra maddi imkansızlıklardan dolayı okul hayatımı bitirip kasap çırağı olarak işe başladım. Her gün 18-20 saat çalışıp babadan 1 TL istemedim, istesem de yoktu. 2009-2010'da sadece 12 masa 10 çalışan, sene 2017 12 restoran 1000 çalışan ve karşınızda bir dünya markası. Hepimizin markası, hepimizin başarısı."

Dünyanın dört bir yanında restoranları bulunan Nusret Gökçe, New York'ta açtığı dükkana 800 metre uzaklıktaki 1+1 süitine geceliği 3 bin TL ödediği haberleriyle de gündeme gelmişti.

Kaynak: (BHA) - Bingöl Haber Ajansı Editör:
Etiketler: NUSRET,, , MARAL'IN, ŞARKISIYLA, OYNADI,
Yorumlar
Haber Yazılımı