Haber Detayı
23 Mayıs 2018 - Çarşamba 09:36 Bu haber 25972 kez okundu
 
MHP, BİNGÖL’DE BU YIL İDDİALI
24 Haziran yapılacak olan Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi öncesi Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Bingöl İl Başkanlığı tarafından Elazığ Yolunda yaklaşık 400 araçlık konvoyla karşılanarak, parti binasında milletvekili adayları kamuoyuna tanıtıldı.
SİYASET Haberi
MHP, BİNGÖL’DE BU YIL İDDİALI

24 Haziran yapılacak olan Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi öncesi Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Bingöl İl Başkanlığı tarafından Elazığ Yolunda yaklaşık 400 araçlık konvoyla karşılanarak, parti binasında milletvekili adayları kamuoyuna tanıtıldı.

MHP Bingöl İl Başkanlığı binasındaki aday tanıtım programına, MHP Bingöl İl Başkanı Nurettin Varol, Merkez İlçe Başkan Niyazi Çağlar Karlıova, Genç, Solhan ve Adaklı İlçe Başkanları, İl Ocak Başkanı Mehmet Bayram, milletvekili adayları Emre Solmaz, Murat Küçük ve partililer katıldı. 3. sıra adayı Burhan Bingöl mazeretti nedeniyle katılamadı.

Burada konuşan İl Başkanı Nurettin Varol, MHP Bingöl milletvekili adaylarını tek tek tanıtarak, “Kendilerini Ankara'ya milletvekili olarak göndermek istiyoruz.”dedi. Varol; Milliyetçi Hareket Partisi olarak her zaman olduğu gibi duruşumuzun açık ve net bir şekilde devletin ve milletin menfaatlerini göz önünde bulunduruyoruz. Bugün burada Milliyetçi Hareket Partimizin belirlenen adayları ile istişare yapmak ve kendilerini tanıtmak amacıyla Elazığ Yolunda karşılayarak, konvoy halinde İl teşkilatımızda bir araya geldik. Milliyetçi Hareket Partisi diğer siyasi partilerin dışında bir partidir. Birçok siyasi parti Cumhurbaşkanlığı için bir yarış içerisindedir. Ama Milliyetçi Hareket Partisinin böyle bir yarışı yoktur. Milliyetçi Hareket Partisi sadece ve sadece vatan için mücadele etmektedir. Geçmişte olduğu gibi bugün yine devletin ve milletin bekası için ne gerekiyorsa onu yapacak durumdadır.

Biz de Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli'nin dünden bugüne kadar yapmış olduğu süreci, gördüğümüzde gerek daha önceki çözüm sürecindeki uyarıları ve gerekse FETÖ ile ilgili uyarıları göz önünde aldığımızda bunun Türkiye için dışarıdan nasıl bir tehdit olduğunu görmüştür ve bu erken seçim sürecine girmiş bulunmaktayız. Bu süreçte Bingöl'de Milliyetçi Hareket Partisi'nden bir birinden değerli adayları bugün burada bizlerle beraber tüm basının tanımasını istediğimiz adaylarımız buradadırlar."


Bingöl MHP Milletvekili adayları, kendilerini tanıtarak 24 Haziran'da yapılacak seçimler için birlik ve beraberlik mesajı verdi. Milletvekili adaylarından Emre Solmaz; “ Böyle muhteşem bir organizasyon hazırlayan değerli gönüldaşlarıma ve hemşerilerime çok teşekkür ediyorum Milliyetçi Hareket Partisi olarak iddialıyız, kararlıyız, inançlıyız çok çalışacağız. Kapısını çalmadık hane yüreğine dokunmadık birey bırakmayacağız. Hiçbir bölge ayrımı yapmadan Bingöl’ümüzü bir bütün olarak kucaklayacağız liderimiz Sayın Devlet Bahçeli beyin başlatmış olduğu yeniden gönül seferberliğine hepinizi katılmaya davet ediyorum malumunuz partimiz ve Ak Parti arasında kurulan cumhur ittifakının Cumhurbaşkanı adayı olan Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a destek istiyoruz. gelin bir olalım iri olalım diri olalım çalışanı ALLAH görür ve Allah’ın izniyle başaracağız. Hepinize saygılarımı sunuyorum. “ dedi.

Daha sonra söz alan milletvekili adayı Murat Küçük ise; “ Var gücümüzle partimiz için çalışıp inşallah hep beraber sonuca gideceğiz. İnandık yürüyoruz Emre Kardeşim ve Burhan Kardeşim ile birlikte biriz beraberiz” dedi.

Kaynak: (BHA) - Bingöl Haber Ajansı Editör:
Etiketler: MHP,, BİNGÖL’DE, BU, YIL, İDDİALI,
Yorumlar
Haber Yazılımı