Haber Detayı
23 Mayıs 2018 - Çarşamba 08:03 Bu haber 9022 kez okundu
 
FEHMİOĞLU'NUN HESABI TEKRAR AÇILDI
25. ve 26. Dönem AK Parti Bingöl Milletvekili Enver Fehmioğlu, Twitter Hesabının Neden Kapandığı hakkında açıklama yaptı.
SİYASET Haberi
FEHMİOĞLU'NUN HESABI TEKRAR AÇILDI

25. ve 26. Dönem AK Parti Bingöl Milletvekili Enver Fehmioğlu açıklama yaptı.

Bugün sitemizde “Sosyal Medya Hesaplarına Ulaşılmıyor” başlıklı bir haber yayınlandı. İlgili haber için tıklayınız. Bunun üzerine bir kaç saat sonra Fehmioğlu’nun twitter hesabından açıklama yaptığı görüldü. Yaptığı açıklamada hesabında meydana gelen problem ve hesap güvenliğinden dolayı hesabının askıya alındığını belirten Fehmioğlu, partisinin hizmetinde olduğunu vurguladı.

İşte Fehmioğlu’nun yaptığı açıklama:

“Hesap güvenliği güncellemelerinden dolayı aktif olarak kullandığım tek hesap olan twitter hesabımda bir problem meydana gelmiştir. Bu problemin adaylarımızın açıklandığı sürece denk gelmesi, şahsımdan teyit alınmadığı için haber adı altında bazı talihsiz söylentilere yol açmıştır.

Aday olduğum/olmadığım tüm dönemlerde AK dava için mücadele ettiğim, şahsımı yakından tanıyan değerli halkımızın bildiği bir gerçektir. Millet olarak önemli bir yol ayrımındayız. Geçtiğimiz hassas süreçte şahsî husumetlere, söylentilere ayıracak vaktimiz yoktur.

27. Dönem milletvekili adaylarımız Bingölümüze, milletimize hayırlı olsun. Allah yar ve yardımcımız olsun.”

Kaynak: (BHA) - Bingöl Haber Ajansı Editör:
Etiketler: FEHMİOĞLU'NUN, HESABI, TEKRAR, AÇILDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı