Haber Detayı
26 Şubat 2019 - Salı 15:57 Bu haber 2656 kez okundu
 
DUYARSIZ VATANDAŞLAR YİNE SAHNEDE
Bingöl Selahattin Eyyübi Mahallesi'nde inşa edilen Millet Bahçesinde bulunan çöp kovaları, barbüke alanları ve banklar, duyarsız vatandaşlar tarafından tahrip edildi.
GÜNDEM Haberi
DUYARSIZ VATANDAŞLAR YİNE SAHNEDE

Bingöl Belediyesi tarafından Selahattin Eyyübi Mahallesi'nde 52 bin metrekare alan üzerine inşa edilen Millet Bahçesinde bulunan çöp kovaları, barbüke alanları ve oturma bankları kimliği belirsiz kişilerce tahrip edildi. Vatandaşlar, geçtiğimiz yıl aynı şekilde başka parklarda ve duraklarda da birçok yeri tahrip eden kişilerin olduğunu söyleyerek, onların bulunması ve cezalandırılmasını istedi.

Ayrıca bu tür parklarda görevli personellerin bulunması gerektiğini aktararak, bu tür sorunların azaltılabileceği belirtildi.

“BİZİ ARAYIP BİLGİ VERİN”

Bingöl Belediye Başkanı Yücel Barakazi, daha önce yaptığı konuşmada; “Bakım ve onarımlarını tamamladığımız parklar, bilinçsiz çevrelerce tahribata uğratılıyor. Bu noktada duyarlı vatandaşların devreye girmesi gerekiyor. Tahribatı fark edenler bu kişileri uyarmalı, gerekli gördüğü yerde bizleri arayıp bilgi vermeli.” İfadelerini kullanmıştı.

Kaynak: (BHA) - Bingöl Haber Ajansı Editör:
Etiketler: DUYARSIZ, VATANDAŞLAR, YİNE, SAHNEDE,
Yorumlar
Haber Yazılımı