Haber Detayı
02 Mayıs 2018 - Çarşamba 17:35 Bu haber 3866 kez okundu
 
BİNGÖL EKİBİ, 3 MADALYA İLE DÖNDÜ
Bingöl Belediyesi Yaşamspor Kulübü sporcuları, ‘Şehit Fethi Sekin Wushu-Kungfu’ müsabakalarında 3 madalya kazandı.
SPOR Haberi
BİNGÖL EKİBİ, 3 MADALYA İLE DÖNDÜ

Wushu Federasyonunca Elazığ’da gerçekleştirilen ‘Şehit Fethi Sekin Wushu-Kungfu’ turnuvasında Bingöl’den 5’i Yaşamspor kulübü sporcusu olmak üzere 11 sporcu katıldı.

Gençler ve büyükler kategorisinde Doğu ve Güneydoğu’nun dâhil olduğu 12 ilden 250 sporcunun katıldığı turnuvada 3 madalya kazanan Bingöl Yaşam Spor Kulübü sporcuları büyük takdir topladı.

Bingöl Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Koordinatörlüğü’nden yapılan açıklamada, farklı branşlarda birçok başarıya imza atan Yaşamspor Kulübünün Wushu-Kungfu dalında da önemli bir başarıya imza attığı belirtildi.

‘Açılan her spor salonu, uyuşturucuya vurulmuş bir darbedir’ sloganıyla hizmete giren muay thai kursunda hazırlanan sporcuların müsabakalarda önemli bir başarıya imza attıkları belirtilen açıklamada, “Belediye Başkanımız Sayın Yücel Barakazi’nin destekleriyle Yaşamspor Kulübü bünyesinde açılan muay thai kursunda eğitim gören sporcularımız, ilimizi en güzel şekilde temsil etti. Elde ettikleri başarılardan dolayı sporcularımızı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz. İlimize büyük kazanımlar sağlayan ve düzenlenen her müsabakada birbirinden güzel başarılara imza atan Belediye Yaşamspor Kulübü yönetimini, antrenörlerini ve sporcularını da canı gönülden kutluyoruz. Kulübümüz bünyesinde oluşturulan muay thai kursumuzda gençleri en güzel şekilde yetiştirmeyi hedef edinen antrenörümüz Mehmet Ali Kılıç’a da teşekkür ediyor, başarılar diliyoruz” denildi.

Kaynak: (BHA) - Bingöl Haber Ajansı Editör:
Etiketler: BİNGÖL, EKİBİ,, 3, MADALYA, İLE, DÖNDÜ,
Yorumlar
Haber Yazılımı