Haber Detayı
27 Mart 2019 - Çarşamba 11:31 Bu haber 2548 kez okundu
 
BİNGÖL'DE HANGİ PARTİ HANGİ ADAY İLE SEÇİME GİRECEK?
Bingöl merkez, ilçeler ve beldelerde hangi parti hangi aday ile seçime girecek? İşte o isimler
- Haberi
BİNGÖL'DE HANGİ PARTİ HANGİ ADAY İLE SEÇİME GİRECEK?

Tüm Türkiye’de olduğu gibi Bingöl’de de seçmen Pazar günü sandık başına gidecek. Hangi partinin hangi aday ile seçime gideceğini sizin için derledik.

ADAY LİSTESİ

-SAADET PARTİSİ-

Bingöl Merkez: Musa Ahmet Kaya

Ilıcalar: Abdullah Açık

Sancak: Yılmaz Gülek

Adaklı: Sacit Almalı

Genç: Abdullah Pınar

Karlıova: Ali İmran Taşçı

Kiğı: Recep Tayyip Sağızlı

Solhan: Mehmet Emin Düşen

Arakonak: Mahmut Karagöz

Yayladere: Mahmut Aktaş

Yedisu: Resul Güdek

BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ-

Bingöl Merkez: Bayram Kavak

Adaklı: Bahar Selçik

Genç: Ayşe Şadinoğlu

Karlıova: Abdullah Oğuzhan

Kiğı: Leyla Ay

Solhan: Fethi Gezen

Yayladere: Nüket Selçik

Yedisu: Fatma Betül Kıvık

TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ

Bingöl Merkez: Mesut Bayram

BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ

Bingöl Merkez: Şerafettin Varolgüneş

Adaklı: Mehmet Şirin Telli

-CUMHURİYET HALK PARTİSİ-

Bingöl Merkez: Vahdettin Uzunyayla

Sancak: Cevdet Keskin

Adaklı: Şahin Işın

Genç: Serhat Nazlı

Kiğı: Yılmaz Gündüz

Solhan: Ertan Turğut

Yayladere: Sabri Akyürek

Yedisu: Veysel Yaygan

-ADALET VE KALKINMA PARTİSİ-

Bingöl Merkez: Erdal Arıkan

Ilıcalar: Mehmet Akif Günerigök

Sancak: Nusret Koçin

Adaklı: Zeki Işık

Genç: Mehmet Zeki Dirik

Karlıova: Veysi Bingöl

Kiğı: Hikmet Özüağ

Solhan: Abdulhakim Yıldız

Arakonak: Mustafa Döner

Yayladere: Nurettin Barış

Yedisu: Hüseyin Gülçiçek

-MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ-

Bingöl Merkez: Ziya Buyankara

Ilıcalar: Eşref Varol

Sancak: Erdem Evran

Adaklı: Erdal Almalı

Genç: Mehmet Tartar

Karlıova: Muammer Alan

Kiğı: Nafiz Hassoylu

Solhan: İbrahim Sönmez

Arakonak: Emrah Tezel

Yayladere: Mehmet Duransel

Yedisu: Ömer İsen

-HALKLARIN DEMOKRATİK PARTİSİ-

Bingöl Merkez: Hişyar Özsoy

Adaklı: Selim Güvenç

Sancak: Ahmet Balaman

Genç: Sadullah Örkün

Karlıova: Özkan Bingöl

Kiğı: Hüsnü Alkan

Solhan: M. Sıdık Çelikel

Yayladere: Yusuf Bedir

Yedisu: Mustafa Adıbeli

DEMOKRATİK SOL PARTİ

Bingöl Merkez: Ahmet Özdil

Solhan: Abdulkerim Özdemir

BAĞIMSIZ ADAYLAR

Genç İlçesi: Hasan Özce, Muzafer Artar

Solhan: Hasan Kaya

Bingölkenthaber

Kaynak: Editör:
Etiketler: BİNGÖL'DE, HANGİ, PARTİ, HANGİ, ADAY, İLE, SEÇİME, GİRECEK?,
Yorumlar
Haber Yazılımı