Haber Detayı
06 Mayıs 2018 - Pazar 11:58 Bu haber 13152 kez okundu
 
BİNGÖL, AKŞAM İLK SIRADA
Habertürk’ten Esen Y. Evran; “Doğu ve Güneydoğu gecelerinin sosyalleşme alanı e-ticaret oldu.” Haberinde Bingöl’e vurgu yaptı.
- Haberi
BİNGÖL, AKŞAM İLK SIRADA

Habertürk’ten Esen Y. Evran; “Doğu ve Güneydoğu gecelerinin sosyalleşme alanı e-ticaret oldu.” Haberinde Bingöl’e vurgu yaptı.

BİNGÖLLÜLER, AKŞAM ALIŞVERİŞ YAPMAYI SEVİYOR

Online alışveriş artık yeni bir sosyalleşme ve yaşam biçimini de doğurdu. E-ticaretin özellikle Diyarbakır ve Bingöl gibi yükselen illeri ve akşam 9’dan sonra yoğunlaşan trafiği bunun en net göstergesi.

Habetürk’te Esen Y.Evran ile konuşan Gittigidiyor Genel Müdürü Öget Kantarcı şöyle anlatıyor:

“Akşam 22.00’den sonra satış ve trafik anlamında yoğunluğun en yüksek olduğu illere bakıldığında, üç büyük şehri saymazsak satış yoğunluğunun en yüksek olduğu iller, Bursa, Kocaeli, Antalya olarak sıralanıyor. Trafik sıralamasında ise Bursa ilk sırada. Ancak geceleri gerçekleşen satışın ve trafik artışının son iki yılda en çok yükseldiği iller sıralamasında üç büyük şehrin öne çıkmadığını görüyoruz. 2017’nin aynı dönemiyle kıyasladığımızda, bu yıl geceleri siteye ziyaretleri en çok artıran şehirlerin başında yüzde 252 artışla Bingöl’ün geldiğini görüyoruz.” dedi.

BİNGÖL İLK SIRADA YER ALIYOR….

Gece site ziyaret artış oranı () olarak Bingöl il sırada yer aldı.

252: Bingöl, 222: Kilis, 203: Ağrı, 144: Şanlıurfa, 90: Şırnak, 84: Adıyaman, 79: Gaziantep, 30: Hatay, 27: Çankırı, 26: Konya

Kaynak: Editör:
Etiketler: BİNGÖL,, AKŞAM, İLK, SIRADA,
Yorumlar
Haber Yazılımı