Haber Detayı
15 Ocak 2019 - Salı 16:18 Bu haber 5281 kez okundu
 
ILICALAR BELDE BAŞKANI İSTİFA ETTİ
AK Parti Ilıcalar Belde Başkanı Sait Varol, belde seçmenlerinin ve teşkilatının talepleri dikkate alınmadan aday belirlendiğini belirterek görevinden istifa ettiğini duyurdu.
SİYASET Haberi
ILICALAR BELDE BAŞKANI İSTİFA ETTİ

Ak Parti Ilıcalar Belde Başkanı Sait Varol, yaklaşık 10 yıldır sürdürdüğü görevinden istifa etti.  Varol yaptığı yazılı açıklamada; “Beldemizde 31 Martta yapılacak yerel seçimleri öncesinde belde yönetimi olarak yaptığımız tüm çalışmaları ve kamuoyu araştırmalarını genel merkez ve parti yönetimine farklı bir şekilde aksettirerek belde seçmenlerinin ve teşkilatının talepleri dikkate alınmadan tamamen ailesel ilişkiler ve şahsi menfaatleri doğrultusunda Bingöl merkez ilçe ve İl yönetimi tarafından beldemizde aday belirlemesi yapılmıştır.

Teşkilat dinamikleri ve belde seçmeninin taleplerinin dikkate alınmaması sebebiyle uzun yıllardır hizmetten onur duyduğum partimden belde sakinlerinin talepleri doğrultusunda istifa ediyorum.

Bu istifamız partimize karşı değil kendi çıkar ilişkileri doğrultusunda aday belirleyen merkez ilçe ve il yönetimine karşıdır. Bu istifamız seçmen taleplerini dinlemeyen partimizin ve parti liderimizin gücünü kendi çıkar ilişkileri doğrultusunda kullanan Bingöl merkez İlçe ve İl yönetimine karşıdır.”

Kaynak: (BHA) - Bingöl Haber Ajansı Editör:
Etiketler: ILICALAR, BELDE, BAŞKANI, İSTİFA, ETTİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı